Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym wydaniu.


Kuchnia na wymiar Pomieszczenie kuchenne czy też aneks kuchenny to bardzo ważne miejsce w każdym domu. Spędzamy tutaj sporo czasu więc aranżacja szafek kuchennych jest tutaj kluczowa. Ostateczny podział zabudowy kuchennej zależy od nas ale warto wziąć pod uwagę sugestie wykonawcy lub projektanta, którzy mają na tym polu spore doświadczenie.

To właśnie na etapie projektowania zapadają najważniejsze decyzje co do układu i rozmieszczenia ciągu kuchennego więc już na wstępnie mamy trudny orzech do zgryzienia bowiem nie zawsze mamy idealne warunki do zabudowy. Warto dobrze się przygotować do tego etapu i tuż przed nim odwiedzić kilka sklepów z meblami kuchennymi, poczytać o tym co ułatwia a co utrudnia korzystanie z kuchni a nawet poszukać wśród znajomych kogoś kto może nam doradzić, kto już przeszedł tą drogę i po jakimś czasie użytkowania zrobił by u siebie inaczej. Świadomy inwestor wie czego oczekiwać od kuchni na wymiar i wie jakie materiały chce aby wykonawca użył do produkcji. Szersza wiedza pozwoli też na zindywidualizowanie całej zabudowy pod potrzeby klienta.

Tak przygotowani do projektowania możemy wspólnie stworzyć kuchnię, która będzie cieszyć przemyślaną, nowoczesną oraz niebanalną aranżacją w najbardziej ergonomicznym wydaniu.

Kuchnia na miarę.

Meble kuchenne Gdy już zrobiliśmy pierwszy krok na drodze do nowej kuchni i ustaliliśmy rozmieszczenie sprzętów AGD musimy dokonać wyborów co do rodzaju frontów, dekoru blatów, koloru oświetlenia i jego rozmieszczenia, systemów zagospodarowania przestrzeni magazynowej oraz wszystkich szafek z osobna i razem wziętych. Oczywiście można sobie tego oszczędzić zdając się na gust i fachowość wykonawcy. Warto jednak poświęcić trochę czasu i cierpliwości aby nadać meblom unikalnego charakteru. Dobór spójnych ze sobą rodzajów wykończeń pozwoli na uzyskanie rewelacyjnych efektów a angażując się na każdym etapie osiągamy tożsamość z projektem i kuchnią ostatecznie.

Meble i systemy zabudowy kuchennej na gwarancji.

Zabudowa kuchenna W montowanych przez nas kuchniach stosujemy zawiasy, kosze cargo systemy relingów, oświetlenia i prowadnice szuflad oraz inne akcesoria wyłącznie sprawdzonych producentów, którzy na swoje produkty udzielają wieloletniej gwarancji. Użytkownicy nie muszą się martwić, że np. szuflada po dwuletniej gwarancji producenta mebli gdy ulegnie awarii trzeba będzie wymieniać na nową tylko zgłasza się do wykonawcy celem gwarancyjnej naprawy szuflady. Ponadto materiały wykończeniowe w tym laminaty, melaminy, powierzchnie lakierowane, tworzywa sztuczne i metal są zawsze precyzyjnie dopasowane i odporne na warunki jakie panują w danym pomieszczeniu. Dobrym przykładem będzie szafka zlewozmywakowa, którą zabezpieczamy dodatkowo silikonem w miejscach gdzie jest ona narażona na zalanie.Zapraszamy do obejrzenia galerii.


Meble kuchenne