Naprawa mebli, akcesoriów i systemów meblowych wszystkich marek.


Rozregulowane zawiasy…

…krzywe drzwiczki,


…ciągle zacinające się drzwi w szafie


Pomagier zna koszmary swoich Klientów. I wie, jak sobie z nimi poradzić. Naprawa mebli we Wrocławiu i okolicach jest jedną z głównych umiejętności Pomagiera. Złącza mebloweWiemy, jak irytujące potrafią być wszelkie niedoskonałości. Wiecznie opadające drzwiczki i zacinająca się szuflada? Nie muszą się Państwo do tego przyzwyczajać. Wystarczy poprosić o pomoc fachowca. Wystarczy zadzwonić do Pomagiera. Oferujemy wszelkie usługi stolarskie we Wrocławiu i okolicach. Przyjeżdżamy do domu Klienta i naprawiamy usterkę na miejscu lub zabieramy uszkodzony element do naszej pracowni. Gwarantujemy pełny sukces, potwierdzony renomą Pomagiera.

Skutecznie naprawiamy:

• Korpusy szaf i szafek, elementy konstrukcyjne
• Fronty, blaty, półki, zawiasy
• Krzesła, stoły, szuflady
• Prowadnice, siłowniki, wózki jezdne, pantografy
• Kosze cargo, systemy tip-on, rolety

Jeśli bezskutecznie walczą Państwo z uszkodzeniami mebli i akcesoriów, pora to zmienić. Czasami wystarczy drobna naprawa, aby stary mebel odzyskał piękny wygląd. To wielokrotnie tańsze rozwiązanie, niż kupno nowych mebli!
Naprawy dokonujemy rzetelnie i szybko, zgodnie z życzeniami naszych Klientów. Pomagier jest dobrze wychowany. Zawsze zostawia po sobie porządek!

Naprawa mebli