Pomagier.Z czym kojarzy się Państwu polski fachowiec? Z wiecznym marudzeniem? Brakiem narzędzi? Chmurą dymu unoszącą się nad jego głową podczas pracy? Niedotrzymywaniem terminów?

Pomagier od początku swojej działalności chce zerwać ze stereotypami! Stworzyliśmy rozpoznawalną markę, a nasz Wrocławski Serwis Meblowy ma kojarzyć się wyłącznie z najwyższą jakością usług, odpowiedzialnością i fachowością.

Pomagier zawsze na pierwszym miejscu stawia realizację marzeń i pomysłów swoich Klientów. Wiemy, że współczesne techniki montażu mebli, ich produkcji i naprawy wymagają zaawansowanych narzędzi i świetnie wyposażonego warsztatu. Zainwestowaliśmy w rozwój naszej firmy i dziś zbieramy tego owoce – są nimi setki zadowolonych Klientów, którzy polecają nas innym. Dziękujemy za to zaufanie.

Miejsce pracy Pomagiera jest łatwo rozpoznawalne. Czyste, sprzątnięte, wolne od pyłu i dymu. Szanujemy domy i mieszkania Klientów oraz Państwa czas – zawsze dotrzymujemy terminów. Kolejną naszą zasadą jest rzetelna wycena pracy Pomagiera. Nie pozwalamy sobie na zaskakiwanie Klientów ukrytymi kosztami i nieprzewidzianymi wydatkami. To efekt naszego doświadczenia.

Pomagier dba o bezpieczeństwo swoje i Klientów. Posiadamy ubezpieczenie, które gwarantuje Państwu, że bierzemy odpowiedzialność za swoją pracę.

Jesteśmy zarejestrowaną, legalnie działającą firmą. To ważne na niepewnym rynku usług rzemieślniczych. Pomagier czeka na Państwa zlecenia i już zastanawia się, co jeszcze może dla Państwa zrobić.


Zapraszamy do obejrzenia wybranych realizacji tutaj.

O nas