Usługi stolarskie.


Świadcząc dla Państwa usługi stolarskie skupiamy uwagę na staranności i precyzji wykonania, dobrym kontakcie, skutecznym działaniu i przewidywalnym efekcie końcowym. Podejmując zlecenie staramy się aby mieli Państwo kompletną informację co w danej chwili się dzieje. Zadowolenie klienta to dla Nas priorytet.

Zakres szeroko pojętych usług stolarskich obejmuje m.in. przeróbki w meblach, naprawy mebli, montowanie dodatkowego wyposażenia, dorabianie szafek i półek w istniejących meblach, poprawki i naprawy stolarskie po pseudo fachowcach, wymianę zniszczonych elementów i całych systemów. Lubimy wyzwania i jeśli jest cień szansy na powodzenie to podwajamy wysiłek dla sprawy.

Realizację każdorazowo poprzedzamy wizytą kontrolną. Jest ona niezbędna i pozwala na ustalenie szczegółów serwisu - zakres i rodzaj pracy oraz niezbędne materiały jak również koszty, termin i sposób wykonania usługi. Dojazd na spotkanie jest odpłatny, koszt wyszczególniony jest w cenniku. Decydując się na nasze wykonanie zlecenia mogą Państwo liczyć na profesjonalną i uprzejmą obsługę.

Dysponujemy zapleczem warsztatowym, niezbędnym przy wykonaniu brudnej roboty. Warsztat usytuowany w dogodnym miejscu Wrocławia przy ul. Zaporoskiej 39. Wyposażony jest w niezbędne do tego rodzaju pracy elektronarzędzia i narzędzia ręczne. Gwarancją należytego wykonania jest Nasze doświadczenie i znajomość branży meblowej. Posiadamy polisę ubezpieczeniową na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń.

Kompleksowość usługi stolarskiej dopełnia własny transport, który ułatwia logistykę i daje możliwość transportowania mebli bez konieczności angażowania innych podmiotów gospodarczych przez co ogranicza koszty.

Skontaktuj się z nami i pozwól nam zająć się Twoim problemem. Stolarstwo meblowe to nasz fach i gwarantujemy jakość Naszych usług.
Zadzwoń do Nas i przekonaj się.
509 075 588